W oczekiwaniu na wakacje odbył się szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III „Bezpieczne wakacje”. Konkurs ma celu kształtowanie bezpiecznych form spędzania wolnego czasu  i popularyzowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa. Dodatkowym przesłaniem jest zachęcenie dzieci do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu, rozwijanie własnych pasji, umiejętności i wyobraźni plastycznej. Jury w składzie: Renata Pyziak, Joanna Gładysz i Martyna Fila wyłoniło prace następujących uczniów:

I miejsce – Hanna Orłowska, Jagna Czykirska
II miejsce – Adrianna Nowakowska, Adam Rodak
III miejsce– Oliwier Kuc

WYRÓŻNIENIA
Michał Brzóska
Konrad Adamczyk
Oskar Herbuś
Nikola Milewicz
Natalia Rozbejko
Adam Swół
Lena Potera
Jan Więcek
Karolina Wójtowicz
Tomasz Gabrysz
Tymoteusz Walko0wiak

Wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni  dyplomami, dodatkowo miejsca od 1-3 drobnymi upominkami. Wyróżnione  prace zdobiły korytarz naszej szkoły. Organizatorem konkursu była pani Renata Pyziak.

R. Pyziak