W  styczniu dla uczniów klas I – III ogłoszono konkurs plastyczny. Tematem przewodnim była ZIMA i atrybuty z nią związane – bałwan. Uczniowie wykonali prace różnymi, ciekawymi  technikami plastycznymi. Prace były w formie płaskiej i przestrzennej. Można było wykonać je indywidualnie i w grupach. Spośród 47 prac jury w składzie: Renata Strong i Agata Leszczyńska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KATEGORIA I: PRACE INDYWIDUALNE
KLASY PIERWSZE

I miejsce zajął Antoni Kulpa i Zofia Szałęga z klasy Ia
II miejsce zajął Tymon Niewola z klasy Ib
III miejsce zajęła Ada Nowakowska z klasy Ib

KLASY II
I miejsce zajął Jan Więcek z klasy II a i Daniel Gołąbek z klasy IIc
II miejsce zajął Maksymilian Kerber z klasy II b i Wiktor Purgiel z klasy IIc
III miejsce zajął Krzysztof Tomasik i Borys Przybylski z klasy IIc

KLASY III
I miejsce zajęła Oliwia Klarycka z klasy IIIb
II miejsce zajął Cezary Piszcz z klasy IIIb
III miejsce zajął Michał Koralewski z klasy IIIb

KATEGORIA II: PRACE ZBIOROWE

I miejsce zajęły Wiktoria Paradowska, Natalia Rozbejko, Natalia Sewastianowicz i Gabriela Waldera z klasy IIIb
II miejsce zajęły Zuzanna Bolińska i Klaudia Paradowska z klasy Ib
III miejsce zajęły Kaja Ziobroniewicz i Lena Potera z klasy IIb

Wyróżnienia otrzymali: Michalina Stachowska i Agata Gabrysz z klasy I b; Gabriela Zinkiewicz z klasy Ib; Igor Bienia, Marcel Horyński z klasy IIb; Martyna Kalinowska, Maja Okłat, Krzysztof Tomasik z klasy IIc; Piotr Okwieka z klasy IIIb. Wszystkie prace pięknie udekorowały hol naszej szkoły.
R. Strong, A Leszczyńska