W  grudniu w naszej szkole zorganizowano bożonarodzeniowy konkurs plastyczny w dwóch kategoriach: „Ozdoby bożonarodzeniowe” oraz „Kartka bożonarodzeniowa”. Na konkurs wpłynęły 24 prace.  W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – III. Zachęcono uczniów do wykonania prac w formie płaskiej i przestrzennej. W swoich pracach uczniowie posłużyli się ciekawymi technikami plastycznymi. Prace były kolorowe i różnorodne. Jury w składzie: Renata Strong i Agata Leszczyńska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

W kategorii „Ozdoby bożonarodzeniowe”
I miejsce zajął Jan Więcek z klasy IIa i Michał Koralewski z klasy IIIb,
II miejsce zajęła Dominika Stanicka z klasy Ia i Jakub Rzepniak z klasy IIb
III miejsce  zajęła Zofia Szałęga z klasy Ia i Julian Ratuszny z klasy Ic

W kategorii „Kartka bożonarodzeniowa”
I miejsce zajął Borys Jeż i Kacper Sajdak z klasy Ic
II miejsce zajęła Gabriela Zinkiewicz z klasy I b i Daniel Gołąbek z klasy IIc
III miejsce zajęła Jagoda Przytulska z klasy I b i Serhii Kostko z klasy IIc

Wyróżnienia otrzymali: Antoni Kulpa z klasy Ia, Kacper Kozakiewicz i Michalina Stachowska z klasy Ib, Barbara Stasyszyn z klasy Ic, Antoni Wdowczyk z klasy IIc, Tomasz Gabrysz, Wiktoria Paradowska, Cezary Piszcz i Gabriela Waldera z klasy IIIb.

Prace pięknie udekorowały hol naszej szkoły. Po powrocie do szkoły zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród.

R. Strong, A. Leszczyńska