KAŻDE DZIECKO O TYM WIE, ŻE PALENIE PAPIEROSÓW JEST ZŁE… … i dlatego uczniowie klas młodszych postanowili artystycznymi środkami wyrazu przekonać palaczy (w szczególności rodziców) do zaniechania tego zgubnego nałogu. Z rysunków, plakatów różnego formatu krzyczą hasła “MAMO, TATO NIE PAL PRZY MNIE!” . Oczywiście antynikotynowe hasła zostały odpowiednio zilustrowane i możemy zobaczyć skutki palenia papierosów, które naprawdę przemawiają do wyobraźni. Dziękujemy uczniom klas I-III za tak chętny udział w konkursie. Złożonych prac było tak wiele, że trudno było wybrać te, najpiękniejsze. Osoby  wyróżnione to:

I MIEJSCE: Gabrysia Waldera 2B, Wanessa Janus 3D, Jan Więcek Ia,

II MIEJSCE: Mateusz Kilimar 1b, Joanna Piwień 1b,

III MIEJSCE: Szymon Chliszczyk 3a, Aneta Juszczak 2b, Kaja Iłowska 3a, Zuzanna Bulik 3b, Wiktor Kochańczyk 3c,

WYRÓŻNIENIA: Wiktoria Paradowska 2b, Wojciech Frątczak 2b, Bartosz Mordarski 2b, Zuzanna Zawadzka 3c, Pola Binkowska 3a, Hanna Żybura 3a, Mazurkiewicz Igor 3d, Olena Majcher 1b, Michał Jaduszyński 3a

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie a nauczycielom za pomoc i udzielone wsparcie.

R. Pyziak, B. Wielgosińska