W miesiącu wrześniu 2021 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny  pt. „Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Celem konkursu było: wdrażanie do właściwego zachowania się w ruchu drogowym, przypomnienie i utrwalenie nazw podstawowych znaków drogowych i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz uwrażliwienie uczniów na sytuacje zagrażające bezpieczeństwu. Jury w składzie: p. Renata Pyziak, p. Beata Wielgosińska i p. Helena Nowicka wyłoniło prace na poziomie klas.

Klasy pierwsze
I miejsce – Adam Rodak
II miejsce  –  Teodor Marszał Vrábel’
III miejsce –  Tymoteusz Szczerba

Wyróżnienia:
Lilianna Plewko
Aleksandra Waszczuk
Sebastian Nowicki
Hanna Tomasik
Adrianna Nowakowska
Nikola Milewicz

Klasy drugie:
I miejsce –    Julia Krawiec
II miejsce  –   Olena Majcher
III miejsce –  Martyna Kalinowska

Wyróżnienia:
Hanna Orłowska

Klasy trzecie:
 I miejsce –     Antoni Kmieć
II miejsce  –    Lilianna Marciszak
III miejsce –  Oliwia Goc

Wyróżnienia:
Brunon Subotkiewicz

R. Pyziak

galeria zdjęć