W czwartek 5 maja 2022 r., 22 uczniów naszej szkoły przystąpiło do zmagań w Szkolnym Konkursie Informatycznym. Ich zadaniem było rozwiązanie testu, którego pytania obejmowały wiedzę z dziedzin:

  • systemy operacyjne
  • budowa komputera
  • edytor tekstu
  • arkusz kalkulacyjny
  • prezentacja multimedialna
  • sieci komputerowe
  • algorytmika

Najlepiej poradzili sobie Oliwia Paterek 8c,  Martyna Andrukiewicz 7d i Ania Piwień 7d.

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie, którzy znaleźli się poza podium: Karol Błaszczyk 8b, Filip Frąckowiak 8c, Emilia Wełna 8a, Szymon Masny 8b, Adam Łukasiewicz 7d, Ola Szcześniak 7d, Ola Murawska 8a, Jakub Wiertelak 7a, Matylda Maniuk 8a, Igor Borzęcki 8d, Wiktoria Szpak 8b, Mateusz więcek 8b, Adam Szyrner 8c, Blanka Kachnowska 8a Paweł Jaroszek 7e, Maja Koprowska 8a, Iga Brodecka 8b, Wiktor Tarnowski 8c i Jakub Więcek 8b.

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Różnice pomiędzy poszczególnymi uczestnikami były minimalne, dlatego wszystkim należą się ogromne BRAWA.

Serdecznie gratulujemy!!!