W listopadzie 2021 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy zatytułowany: „Znam przygody Kubusia Puchatka”. Głównym celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczniów twórczością Alana Aleksandra Milne oraz rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Do konkursu przystąpili chętni uczniowie klas trzecich, którzy rozwiązywali test składający się z pytań zamkniętych i otwartych. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat przygód książkowego misia. Wszyscy zawodnicy byli świetnie przygotowani i doskonale poradzili sobie z zadaniami.  Różnica punktowa między uczestnikami była minimalna, a wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce – Nikodem Jarowicz z klasy  III B
2 miejsce – Cezary Piszcz z klasy III B
3 miejsce – Adam Swół z klasy III A i Ignacy Mietliński z klasy III B

Uczniowie wyróżnieni:  Aleksandra Skupińska III B, Michał Koralewski III B, Joanna Kula III C, Oliwia Goc III B, Nadia Bożko III A, Piotr Okwieka III B, Tomasz Gabrysz III B, Klara Gębka III A, Dorota Machota III C. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Konkurs przygotowały i przeprowadziły Joanna Donaj i Żaneta Ścisłowska.

J. Donaj