W grudniu z okazji ŚWIĘTA SZKOŁY dla uczniów klas I – III zorganizowano konkurs plastyczny w dwóch kategoriach: “Henryk III Głogowski patronem naszej szkoły” oraz “Moje miasto – Głogów”. W swoich pracach uczniowie posłużyli się ciekawymi technikami plastycznymi. Spośród 27 prac jury w składzie: Renata Strong i Agata Leszczyńska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KATEGORIA I: “HENRYK III GŁOGOWSKI PATRONEM NASZEJ SZKOŁY”
I miejsce zajął Daniel Gołąbek – klasa IIc
II miejsce zajął Jan Więcek – klasa IIa
III miejsce zajęła Ada Słowińska – klasa IIa

Wyróżnienia otrzymali:
Sawczak Jakub – klasa IIa, Wiktoria Paradowska – klasa 3b, Jan Pajkowski – klasa 3b

KATEGORIA II: “MOJE MIASTO – GŁOGÓW”
I miejsce zajął Jakub Sobera – klasa IIa
II miejsce zajęła Oliwia Koselarz – IIIa
III miejsce zajął Adam Swół – klasa IIIa

Wszystkie prace pięknie udekorowały hol naszej szkoły.

R. Strong, A Leszczyńska