26 lutego obchodzimy Światowy Dzień Dinozaura, który stwarza wspaniałą okazję do przybliżenia tych prehistorycznych zwierząt, zamieszkujących w erze mezozoicznej naszą planetę. To wspaniała okazja, aby promować wiedzę na temat tych niezwykłych gadów.  U nas w szkole Dzień Dinozaura obchodziliśmy w piątek  26 lutego. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ciekawostkami na temat dinozaurów, poznać ich budowę oraz zwyczaje. Podczas  przerw uczniowie mieli możliwość grania w memory, układania puzzli oraz wykonywania labiryntów i to wszystko związane z tematyką Dnia Dinozaura. Dodatkowo każda klasa otrzymała fragment dinozaura i zagadkę, w której sali znajduje się kolejna jego część. Wszystkie klasy świetnie się spisały i  odnalazły brakujące fragmenty.  Gratulacje należą się również klasie 3a, która stworzyła wspaniałą wystawę prac plastycznych związaną z dinozaurami.  Serdecznie dziękujemy za udział w grach i zabawach.
Mały Samorząd Uczniowski, J. Obrębska, A.  Dyk