W dniu 05 września 2021r. na torze Cross MTB w Jakubowie zostały rozegrane zawody kolarskie, których organizatorami byli: Dolnośląski Związek Kolarski, Gmina Radwanice oraz Szkółka Kolarska „Bez Balastu”. Zawodniczka SZKÓŁKI KOLARSKIEJ SP 14 GŁOGÓW Liliana Kozdraś, uczennica klasy 4a zdobyła III miejsce.
        11 września 2021 r. Dolnośląski Związek Kolarski, Szkółka Kolarska Wilków, TC „Chrobry” Głogów oraz Gmina Głogów zorganizowali kolejne zawody na terenie Wałów Odrzańskich w Wilkowie, w których nasza uczennica zajęła I miejsce. Aktywnie wykorzystując wolny czas podczas wakacji zwycięsko ukończyła przejazdy w Obiszowie na IV miejscu oraz 14 sierpnia 2021r. w Kowarach na II miejscu. Ogólnopolski Projekt Upowszechniania Sportu wśród uczniów szkół podstawowych ma na celu nie tylko wyłonienie najlepszych zawodników w ramach lokalnych i ogólnopolskich zawodów kolarskich ale również promocję prozdrowotnych, edukacyjnych i wychowawczych wartości sportu. Liczymy na to, iż upowszechnianie sportu wśród uczniów szkół podstawowych poprawi ogólną sprawność fizyczną uczniów i zachęci przede wszystkim do aktywnego wykorzystania wolnego czasu, mówi trener Szkółki Kolarskiej SP 14 Głogów Krystian Kuźmiak.

E. Hapel