🇵🇱🪖 2⃣1⃣.0⃣5⃣.2⃣0⃣2⃣6⃣ r. uczniowie klas ósmych wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem WCR Głogów mł. chor. Tomaszem Szpikowskim w ramach prelekcji „Zawód Żołnierz” 🎓📚
Podczas zajęć młodzież zapoznała się ze specyfikacją służby wojskowej oraz możliwościami, jakie daje związanie swojej przyszłości z Siłami Zbrojnymi RP 💪🇵🇱 Uczniowie mogli dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacji, dostępnych formach służby oraz kierunkach rozwoju zawodowego w Wojsku Polskim.
W trakcie spotkania omówiony został również program Legii Akademickiej, Stypendia MON, a także szkoły z Oddziałami Przygotowania Wojskowego (OPW), które przygotowują młodzież do dalszego rozwoju w obszarze obronności 🎖️📖
Dziękujemy za wizytę. 🤝🔥
A. Kuberska

więcej zdjęć