Dnia 1 czerwca uczniowie klas młodszych mieli okazję oglądać przedstawienie pt. “Baśniowy ambaras”. Tę  niespodziankę dla swoich koleżanek i kolegów przygotowali uczniowie z klasy 3a pod kierunkiem Pani Agnieszki Urbaniak, Żanety Ścisłowskiej i Joanny Donaj. Młodzi aktorzy włożyli dużo serca w odgrywane przez siebie postacie. W ich grze widać było wykonaną przez nich pracę, wiele prób i długich przygotowań żeby wszystko się udało.
Był to spektakl przygotowany przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Fabuła przedstawienia krążyła wokół wielu znanych postaci z baśni, wśród których widzowie zobaczyli Królewnę, Krasnoludki oraz Jasia i Małgosię. W bajkach nieoczekiwanie wszystko się pomieszało. Bohaterowie w zabawny sposób starali się znaleźć wyjście z tych opresji. Była bowiem nadzieja! W baśniowej krainie żyła Królowa Fantazja, która próbowała ogarnąć bajkowy bałagan… Czy Fantazji się to udało ?
Można się przekonać. Zapraszamy do odtworzenia nagrania.

Ż. Ścisłowska.

Galeria zdjęć