SONY DSC

Koniec każdego roku szkolnego jest też czasem pożegnań… Po niełatwym roku szkolnym 2020/21, w dniach 22, 23 i 24 czerwca, pożegnaliśmy 74 absolwentów – uczniów klas ósmych, którzy wkrótce podejmą naukę w szkołach ponadpodstawowych. Ze względu na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne – były to uroczystości kameralne: uczniowie każdej z klas wraz ze swoimi rodzicami spotkali się po raz ostatni w takim gronie, w jakim spotykali się przez 8 lat nauki. Były podziękowania, życzenia i czasem….łzy, pojawiła się tęsknota, za tym, co właśnie mija. Uczniowie podziękowali swoim rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, podziękowali swoim Wychowawcom i Dyrekcji szkoły. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami podziękowała rodzicom za pracę i zaangażowanie  na rzecz szkoły, a także wyróżniła uczniów najlepszych w nauce i tych, którzy w ciągu roku szkolnego nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej. Oczywiście nie zabrakło pięknych występów naszych absolwentów uświetniających część oficjalną uroczystości. Naszym Absolwentom życzymy samych pięknych i radosnych chwil w wybranych przez siebie szkołach i samych sukcesów!

P. Sobczyk

Galeria zdjęć