15 czerwca 2022r został rozstrzygnięty, Powiatowy  konkurs Plastyczny „Kwiaty w ogrodzie”.  Celem konkursu było:

-rozbudzenie twórczej aktywności plastycznej,
– rozbudzenie wyobraźni,
-kreatywne myślenie,
-propagowanie zdolności plastycznych,

     Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej na formacje A-3 techniką malarską. Wszystkie  prace, które wpłynęły na konkurs ukazywały różnorodność i piękno kwiatów. Jury, biorąc pod uwagę zgodność z tematem pracy plastycznej wyłoniło zwycięzców.

I-miejsce  Michalina Wesołowska ze Szkoły Podstawowej  nr 6 w Głogowie.
I – miejsce  Maja Sierżant ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Głogowie.
II- miejsce Paulina Potocka ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach.
II- miejsce Olga Plewko ze Szkoły Podstawowej  nr 14 w Głogowie.
III- miejsce Martyna  Burnos ze Szkoły Podstawowej  nr 3 w Głogowie.
III- miejsce Julia Buczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Głogowie.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Janaś ze Szkoły Podstawowej nr13, Natalia Soja  ze Szkoły Podstawowej nr 3, Nikola Jaguszczak ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach, Oliwier Mazurkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 14  i Adrianna Biernarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody, które zostały  ufundowane przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w Głogowie. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły  Renata Strong i Agnieszka Czechowska.

A. Czechowska