Uczniowie klasy 1b dzielnie zrealizowali kolejne zadania w projekcie. Powstały przepiękne plakaty odwołujące się do lektury pt. “Jak Wojtek został strażakiem” Czesława Janczarskiego.  Odwiedziliśmy też MIASTO ZAWODÓW zapoznając się z charakterystyką pracy strażaka. Natomiast w  piękny, bardzo słoneczny dzień udaliśmy się na LEKCJĘ POD CHMURKĄ, podczas której nie mogło zabraknąć czytania. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem poznawali czasopismo dla dzieci pt. “Świerszczyk”. Każdy znalazł coś dla siebie. Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się rubryka “Uśmiech numeru”.
Nasza przygoda z projektem czytelniczym “CZYTAM Z KLASĄ LEKTURKI SPOD CHMURKI” dobiegła końca. Otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia wszystkich modułów. Realizacja zadań przyniosła dzieciom wiele satysfakcji.

A. Urbaniak