W dniu  30 września 2021r. w  Parku Południowym  w Głogowie   odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego Szkół Podstawowych w drużynowych biegach przełajowych zorganizowane przez Tygodnik Głos Głogowa. W zawodach wzięła udział  18 osobowa reprezentacja dziewcząt i chłopców  naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych. Biegi odbywały się w konwencji mix, czyli mieszane sztafety dziewczęco-chłopięce. Nasze sztafety odniosły duży sukces zajmując III miejsce wśród wszystkich zespołów startujących w zawodach. Piękny puchar, dyplomy i nagrody wręczyli nam organizatorzy imprezy. Wielkie gratulacje dla uczniów, którzy wystąpili w składzie:  

Klasy I-III: Oliwia Bartniak, Oliwia Goc, Olimpia Latosińska, Hubert Glos, Jan Pajkowski i Adrian Hanke.

Klasy IV-VI: Iga Stelmach, Emilia Więcek, Wiktoria Młot, Oliwier Mazurkiewicz, Krzysztof Leszczyński, Aleksander Siwek.

Klasy VII-VIII: Maja Kuriata, Patrycja Kilimar, Hanna Kozdraś, Wiktor Subotkiewicz, Oskar Mańko, Mateusz Więcek.   

  Opiekunami reprezentacji SP-14 byli: p. Żaneta Ścisłowska oraz  nauczyciel w-f naszej szkoły p. Dariusz Bartkowiak.

D. Bartkowiak

galeria zdjęć