Dnia 01.06.2021 w naszej szkole został przeprowadzony konkurs recytatorski języka angielskiego pn. „Say it in English” realizowany w ramach szkolnego projektu „Do it in English”, który jest organizowany każdego roku. W tym roku konkurs został przeprowadzony w kategorii kl. 4-5, a jego recytowane przez uczniów wiersze dotyczyły wymarzonych zawodów. Do konkursu przystąpiło 9 uczestników, wśród których znalazło się 3 uczniów z kl. 5 oraz 6 uczniów z kl. 4. Ocenie podlegała wymowa, interprtretacja wiersza oraz ogólny wyraz artystyczny recytacji. Po podliczeniu punktów komisja konkursowa w składzie: p. Alicja Bieleń oraz p. Ewelina Tołopiło przyznawała następujące miejsca:

I miejsce: Paulina Pawłowska, Stanisław Adamczak, Lena Soboń

II miejsce: Jagoda Stachowiak
III miejsce: Nikola Łukaszewska
Wyróżnienie: Anastazja Papuga

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami.

A. Bieleń