W dniu 10.05.2018 na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się Finały Powiatowe w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Uczestniczyło w nich w sumie 10 reprezentacji Szkół Podstawowych miasta Głogowa. W skład Czwórboju LA wchodzą następujące konkurencje: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłką palantową, bieg na 600 m (dz) 1000 m (chł). Drużyny są sześcioosobowe. Punktuje pięciu najlepszych. Wyniki są przeliczane na punkty wg. tabel wielobojowych.
Imprezę zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego SP-14 w Głogowie: Alicja Sanojca, Elżbieta Hapel i Dariusz Bartkowiak.
Chłopcy naszej szkoły zaliczyli bardzo dobry występ zajmując II miejsce z wynikiem 695 pkt. Chłopcy wystąpili w składzie: Szymon Drozd, Jakub Szymkun, Krzysztof Leszczyński, Paweł Jaroszek, Aleksander Siwek i Kamil Głuchowski. Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 7 z wynikiem 806 pkt.
Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła V miejsce z wynikiem 586 pkt. Zwyciężyła SP-10 z wynikiem 902 pkt. Barw naszej szkoły broniły: Wiktoria Młot, Maja Groszewska, Zuzanna Hałkiewicz, Lena Hemulak, Julia Dziuba, Emilia Mordarska
Najlepszymi w naszych zespołach byli: Natalia Mordarska – 134pkt. i Kamil Głuchowski – 177 pkt. GRATULUJEMY!!!
Opiekunami naszych zespołów byli Alicja Sanojca i Dariusz Bartkowiak.

D. Bartkowiak