W  czwartkowy wieczór – 9 czerwca 2022 roku nasi najstarsi uczniowie bawili się na balu ósmoklasisty zorganizowanym przez ich rodziców w sali bankietowej M ROYAL w Głogowie. Absolwenci „czternastki” spędzili kilka godzin na wyśmienitej zabawie.
Uroczystość rozpoczęło przemówienie przedstawiciela rodziców, a następnie Pani Dyrektor H. Dziadkowiec powitała zgromadzonych gości i zaprosiła ich do wspólnego świętowania, po czym część uczniów zatańczyła poloneza, do którego tak pieczołowicie przygotowywali się pod kierunkiem Pani E. Hapel. Znalazła się również chwila na podziękowania: uczniowie podziękowali swoim wychowawcom i dyrekcji szkoły za  trud włożony w ich wychowanie.
Potem była już tylko dobra zabawa. Całej imprezie towarzyszyła bardzo podniosła atmosfera. Na pewno ten wieczór był wyjątkowym dla naszych uczniów!

P. Sobczyk