SONY DSC

Dzień 1 września był dniem szczególnym dla naszych uczniów i nas – nauczycieli. W tym dniu zainaugurowaliśmy Nowy Rok Szkolny 2020/21 – rok trudny – bo realizowany w rygorze sanitarnym ze względu na wciąż panującą pandemię koronawirusa, a jednocześnie rok nowych wyzwań i przedsięwzięć dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Spotkania inaugurujące odbyły się w mniejszych grupach na boisku szkolnym, a nasi najmłodsi uczniowie, czyli “Pierwszaki” i ich rodzice spotkali się w hollu szkoły, a później – tradycyjnie w klasach.

Pani Dyrektor przywitała wszystkich uczniów, a w szczególności tych najmłodszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły i życzyła wszystkim samych “dobrych ocen, dużo przyjaciół i wyrozumiałych nauczycieli” w nadchodzącym roku szkolnym.

P. Sobczyk