7 czerwca 2021 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy „Państwa, miasta”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II i III.  „Państwa, miasta”, to towarzyska gra, którą znają wszyscy ze swojego dzieciństwa. Jest grą nieskomplikowaną i edukacyjną. Celem konkursu było rozwijanie wiedzy geograficznej i przyrodniczej. Dodatkowo uczniowie musieli wykazać się znajomością pisowni wielką literą i refleksem.

Nagrodzeni uczniowie w klasach drugich:
I miejsce – Filip Warszawski (kl. 2a)
II miejsce – Franciszek Majkowski (kl.2 c)
III miejsce ex aequo – Filip Mazurkiewicz (kl.2c), Hubert Glos (kl.2a)

Nagrodzeni uczniowie w klasach trzecich:
I miejsce – Mikołaj Sadowski (kl. 3a)
II miejsce – Alicja Zioło (kl.3d)
III miejsce – Natalia Mazurek (kl.3b)

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratujemy!

A.Dyk, J.Obrębska