6 grudnia 2020 roku rozstrzygnięto szkolny konkurs  – KARTKA BOŻONARODZENIOWA. Uczniowie klas trzecich zaprojektowali kartki świąteczne w programie Google Jamboard. Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki informatyki oraz kultywowanie zwyczaju przygotowywania kartek świątecznych. Uczniowie wykazali się umiejętnościami tworzenia grafiki komputerowej. Na kartkach  znalazły się motywy i symbole świąteczne. Nie zabrakło życzeń i świątecznych i haseł.

I miejsce w konkursie zajęła Natalia Mazurek z klasy 3b, II miejsce ex aequo Wiktor Mirek z klasy 3a i Jakub Piwoński z klasy 3d. III miejsce również ex aequo Alicja Zioło z klasy 3d i Michał Drozd z klasy 3b.

WYRÓŻNIONO PRACE NASTĘPUJĄCYCH UCZNIÓW: Nadia Jaremkiewicz kl.3a, Michał Jaduszyński kl.3a, Wanessa Janus kl.3d, Filip Konieczny kl.3d, Alan Kuczera kl.3d, Leon Murawski kl.3d, Nina Teodorczyk kl.3d Nadia Działa kl.3d. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

A. Dyk, J. Obrębska