W  lutym 2021 r. dla uczniów klas I – III zorganizowano Szkolny Konkurs Plastyczny. Tematem przewodnim konkursu był – bałwan wykonany przez uczniów w formie płaskiej lub przestrzennej. W konkursie wzięło udział 28 uczniów. Prace były różnorodne i bardzo ciekawe.
Jury w składzie: Renata Strong i Karolina Szkatulska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

Klasy I:
I m. Jakub Sobera 1a
II m. Daniel Gołąbek 1c
III m. Wiktor Purgiel 1c
Wyróżnienia otrzymali:
Kaja Ziobroniewicz z klasy 1b; Damian Kula i Jan Więcek 1a.

Klasy II:
I m. Jakub Suchecki 2c i Wiktoria Paradowska 2b
II m. Michał Koralewski i Cezary Piszcz 2b
3. Zuzanna Gawlik 2a
Wyróżnienia otrzymali:
Pola Pawlak, Kaja Mazur, Oliwier Kuc, Szymon Komperda z klasy 2a; Nikodem Szklarczuk, Aneta Juszczak, Gabriela Waldera, Natasza Klasowska, Letycja Lulko z klasy 2b; Olimpia Latosińska, Mateusz Młynarczyk, Joanna Kula z klasy 2c.

Klasy III:
I m. Natalia Mazurek 3b
II m. Aleksandra Jachimecka 3b
III m. Wiktoria Kula 3b
Wyróżnienia otrzymały:
Nadia Urbanowicz i Hanna Kubecka z klasy 3c.

Zdjęcia wykonanych prac możemy zobaczyć na stronie naszej szkoły. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy i skromne nagrody.
R.  Strong, K. Szkatulska

Galeria prac