W dniu 10.12.2020 r. dzieci z klas trzecich miały okazję wykazać się swoją wiedzą czytelniczą ze znajomości treści książki pt. „Kubuś Puchatek”. Konkurs odbył się online na platformie classroom, gdzie uczniowie otrzymali link do testu przygotowanego na testportalu.  Wszyscy zawodnicy  byli świetnie przygotowani i doskonale poradzili sobie z zadaniami.

Konkurs wiedzy wygrali:

  • 1 miejsce – Antoni Wilk z klasy IIId i Arkadiusz Ścisłowski z klasy IIIa
  • 2 miejsce – Natalia Mazurek z klasy IIIb
  • 3 miejsce – Nina Chrzanowska z klasy III d, Zuzanna Hałkiewicz z klasy IIIb oraz Michał Jaduszyński z klasy IIIa

Dla wszystkich uczestników  konkursu przygotowane zostały dyplomy, które  uczniowie otrzymają po powrocie do szkoły.  Konkurs  przygotowały i przeprowadziły Joanna Donaj i Żaneta Ścisłowska.