„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są”
 Tove Jansson

Teatr może być wspaniałą alternatywą na „kolorową rzeczywistość”, może stanowić alternatywę dla biernego i mało pożytecznego spędzania czasu wolnego, dlatego członkowie koła teatralnego postanowili przygotować przedstawienie  pt. „Shrek”.

          13 czerwca 2022 r. młodzi aktorzy zaprezentowali spektakl  społeczności uczniowskiej naszej szkoły, a 14 czerwca przedstawili go zaproszonym gościom – rodzicom, dziadkom oraz koleżankom i kolegom z zaprzyjaźnionej placówki- Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych.  Widzowie mieli okazję przenieść się do świata Shreka, Fiony i Osła dzięki scenografii, strojom i grze aktorskiej młodych artystów.  Przedstawienie podobało się oglądającym, którzy nagrodzili występujących gromkimi brawami.  Uczniów do występu przygotowała pani Marta Bartkowiak

M. Bartkowiak

 

więcej zdjęć….