W ciągu roku są takie miesiące, które kochamy bardziej. Grudzień, to czas długo przez wszystkich wyczekiwany, ale najbardziej przez dzieci. Mikołajki to zapowiedź nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, to zwyczaj obchodzony 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja biskupa z Miry. Według zwyczaju, tego dnia Mikołaj obdarowuje dzieci prezentami. Również do naszej klasy w magiczny sposób Mikołaj dostarczył prezenty.

       Zanim mogliśmy je otrzymać odczytaliśmy list, który Mikołaj zostawił wraz z prezentami. Wykonaliśmy zadania, które okazały się dla wszystkich wspaniałą zabawą. Tego dnia na naszych twarzach gościł już tylko uśmiech. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku. Bardzo dziękujemy Elfom świętego Mikołaja za prezenty, a Mamusiom za przygotowanie przepysznych słodkości.

M. Jabłońska – Szewców

więcej zdjęć…