Uczniowie klasy 3d po raz kolejny z chęcią przystąpili do realizacji zadań projektu „Lekturki spod chmurki”.  Wspólnie wybrali i przeczytali książkę „Zaczarowana zagroda” Czesława Centkiewicza. Dzieci podpisały oraz pokolorowały swoje lekturniki, następnie uzupełniły strony związane z przeczytaną lekturą. W klasie pojawiła się wystawa prac związanych z czytaną lekturą. Dzieci namalowały, bądź wycinały pingwinki z papieru. Uczniowie wykazali się również kreatywnością i odciskali pingwinki ze stopy. Dodatkowo nasza sala zamieniła się w zamkową krainę lodu. Dużo radości  przysporzyła dzieciom zabawa w „Zimowe Eko kreacje”. Z materiałów odpadowych dzieci samodzielnie zaprojektowały i stworzyły modne kreacje. Na koniec w rytm muzyki odbył się pokaz mody. Jesteśmy gotowi do podjęcia następnego modułu!

A. Dyk