SONY DSC

        

           W  październiku 2020 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny dla uczniów z klas I – III „Jak chronić się przed koronawirusem”. Celem konkursu było: kształtowanie postawy obywatelskiej poprzez stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych związanych z pandemią (pozostanie w domu, częste mycie rąk ect.), rozwijanie aktywności twórczej dzieci. Jury w składzie: p. Renata Pyziak,  p. Bożena Cichy, p. Żaneta Ścisłowska wyłoniło zwycięzców konkursu:

I miejsce –  Leon Łapawa kl. Ib, Wojciech Korościl kl. IIIc
II miejsce
  –  Damian Kula kl. Ia, Aleksandra Tarejło kl. IIIc
III miejsce –  Joanna Kula  kl. IIc, Wiktor Kochańczyk kl. IIIc 

Wyróżniono prace  następujących uczniów: Kai Ziobroniewicz z kl. Ib, Filipa Szota z kl. Ib,  Piotra Okwieki z kl. Ib, Hanny Durki z kl. Ib, Olimpii Latosińskiej z kl. IIc, Cezarego Piszcza z kl. IIb, Mileny Kąkol z kl. IIIc, Wiktorii Kuli z kl. IIIb, Hanna Kubacka z kl. IIIc.

Zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Prace uczniów ozdabiają  hol szkoły i przypominają uczniom jak chronić się przed koronawirusem.

B. Cichy