smart

Z okazji dnia Św. Patryka – Patrona Irlandii w szkole ogłoszono konkurs plastyczny dla uczniów kl. I-III. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować kapelusz Leprikona – irlandzkiego szkrzata, o którym legendę najmłodsi uczniowie naszej szkoły poznali na lekcjach języka angielskiego.
W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy wykonali piękne i pomysłowe kapelusze. Po obejrzeniu prac konkursowych komisja składająca się z nauczycieli języka angielskiego przyznała następujące miejsca:

I miejsce – Cezary Piszcz kl. 2b
II miejsce – Jakub Suchecki kl. 2c
III miejsce – Oliwia Goc kl. 2b
Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Kilimar – kl. 1b, Jan Więcek – kl. 1a, Nina Chrzanowska – kl. 3d, Olimpia Latosińska – kl. 2c i Adam Swół – kl. 2a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
A.Bieleń