W dniu 12 marca 2021 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy ze znajomości książki „Oto jest Kasia”. Skierowany był on do wszystkich trzecioklasistów. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Miry Jaworczakowej, zachęcanie uczniów do uważnego czytania i samodzielnej pracy. W konkursie wzięło udział 30 uczniów. Zadaniem uczestników było m.in. udzielenie pisemnych odpowiedzi na pytania oraz rozwiązanie krzyżówki. Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książki.

1 miejsce Hanna Kubacka z klasy 3C
2 miejsce Nina Chrzanowska z klasy 3D
2 miejsce Nadia Urbanowicz z klasy 3C
2 miejsce Hanna Żybura z klasy 3A
3 miejsce Nadia Jaremkiewicz z klasy 3A

 Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom, uczniowie którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w nagrodę odebrali także książki. Gratulujemy zwycięzcom!
Konkurs przygotowały i przeprowadziły Joanna Donaj i Żaneta Ścisłowska.

Ż. Ścisłowska

Galeria zdjęć