19 grudnia 2022 r.  gościliśmy w naszej szkole uczniów z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie – były to integracyjne warsztaty kulinarne, które nazwaliśmy:  „Słodka niespodzianka pod choinkę”. Podczas spotkania połączyliśmy swoje siły i dekorowaliśmy pierniczki, które zostaną przekazane wraz życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia podopiecznym Domu Opieki Społecznej „Magnolia”. Chcemy umilić ten szczególny czas osobom starszym i samotnym. Działania realizowane w ramach Programu Zajęć Integracyjnych „Jesteśmy tacy sami” wsparli uczniowie naszej szkoły, ich rodzice oraz nauczyciele, którzy upiekli pyszne pierniki.
Spotkanie zorganizowała pani Marta Bartkowiak, a wsparła ją w tym  działaniu pani pedagog- Alicja Pisowicz.

M. Bartkowiak