W dniu 7.10.2021r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13 w Głogowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Głogowa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym  Chłopców w Ramach Igrzysk  Dzieci Szkół Podstawowych klas IV-VI. W zawodach wzięła udział drużyna chłopców naszej szkoły, w składzie której zagrali uczniowie klasy VIa:  Aleksander Siwek oraz Janek Rzeźnicki. W wyniku rozegranych gier, a system rozgrywek był  – „każdy z każdym”, Alex zajął trzecie, a Janek czwarte miejsce. Nie do pokonania byli chłopcy z  SP-13, z którymi chłopcy ponieśli porażki. W pozostałych meczach zwyciężali i o tym kto z nich zajmie miejsce trzecie, zadecydował bezpośredni mecz, który na swoją korzyść rozstrzygnął Aleksander Siwek i ostatecznie zajął trzecie miejsce w zawodach. Opiekunem drużyny był Dariusz Bartkowiak.

D. Bartkowiak

więcej zdjęć