Dnia 21 stycznia 2022 roku, uczniowie uczęszczający do klas pierwszych oraz 3 grupy świetlicowej przygotowali  wspaniałą imprezę ONLINE. W tym dniu dzieci zaprosiły na występ ONLINE swoje kochane Babcie i Dziadków. Uczniowie przygotowali dla nich specjalny program artystyczny – z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. “U Babci i Dziadka jest słodko“. Niejednej Babci  i Dziadkowi łezka kręciła się w oku! To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami  mimo, iż online.  A dzieci poprzez występ wyraziły swoją ogromną, dziecięcą miłość.

A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki- laurki. Dziękujemy !!!

R. Pyziak

Dla naszych Babć i Dziadków