Podobnie jak w latach ubiegłych, tuż przed wakacjami uczniowie klas I – III naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym “BEZPIECZNE WAKACJE 2021”. Celem konkursu jest  uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych. Do konkursu zgłoszono bardzo dużą ilość prac. Po wnikliwej ocenie zgodności prac z regulaminem ustalono zwycięzców:
I miejsce: NATALIA MAZUREK, klasa 3b
II miejsce: ADA SŁAWIŃSKA, klasa Ia
III miejsce: WIKTOR PURGIEL, klasa Ic
Wyróżnienia: HANNA DURKA klasa Ib, ZUZANNA ZAWADZKA klasa IIIc, DAWID ŚWITALSKI klasa IIc, TOMASZ GABRYSZ klasa IIb, OLIMPIA LATOSIŃSKA klasa IIc, JAKUB REGUŁA klasa Ia, MIKE HORODECKI klasa Ia, PIOTR MOLSKI klasa IIIc, NIKODEM SZKLARCZUK klasa IIb, ANIELA ŚWIĄTKOWSKA  klasa IIIc, NADIA URBANOWICZ klasa IIIc. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WSZYSTKIM UCZNIOM WSPANIAŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!
R. Pyziak oraz B. Wielgosińska