We wrześniu 2020 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. „Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów z klas I – III . Celem konkursu było: wdrażanie do właściwego zachowania się w ruchu drogowym, przypomnienie i utrwalenie nazw podstawowych znaków drogowych i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz uwrażliwienie uczniów na sytuacje zagrażające bezpieczeństwu. Jury w składzie: p. Renata Pyziak,  p. Bożena Cichy i p. Żaneta Ścisłowska wyłoniło prace następujących uczniów:

I miejsce –  Aleksandra  Tarejło kl. IIIc 
II miejsce
  –  Wiktoria Kula  kl. IIIb,  
III miejsce –  Mateusz Młynarczyk kl. II c

Wyróżnione prace to prace następujących uczniów: Jana Więcka z  kl. Ia, Marcina Zorskiego z kl. Ia, Jakuba Reguły z klasy Ia, Julii Krawiec z kl. Ia, Jakuba Sobery z klasy Ia, Olimpii Latosińskiej z kl. IIc, Joanny Kuby z kl. IIc, Jakuba Sucheckiego z kl. IIc, Patrycji Kalisz z kl. IIIc, Mileny Kąkol z kl. IIIc, Hanny Mróz z kl. IIIc, Julii Dróżkowskiej z kl. IIIc, Wiktora Kochańczyka z kl. IIIc, Zuzanny Zawadzkiej z kl. IIIc i Alicji Zioło z kl. IIId